X

Newsletter

  SIEDZIBA 1                    

Rozwiązania szyte na miarę

Oświetlenie architektoniczne to nasza pasja. Marzenia i wizje klienta przekształcamy w wyjątkowy projekt. Posiadamy własną linię ekskluzywnych opraw oświetleniowych - Organic. Współpracujemy z najlepszymi producentami oświetlenia w Europie. Obserwujemy najnowsze trendy  w światowym wzornictwie.

Firma Euro-Light powstała w 1997 roku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Euro-Light, zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy w dziale Referencje.  Możemy pochwalić się współpracą z największymi sieciami hoteli. Zaprojektowaliśmy tysiące rozwiązań oświetleniowych w centrach  handlowych, filharmoniach, kinach, biurach oraz domach i rezydencjach prywatnych.

Zespół Euro-Light to ludzie otwarci, posiadający szeroką wiedzę z zakresu oświetlenia, architektury, projektowania, produkcji, logistyki i marketingu. Nasze motto - Nie ma rzeczy niemożliwych – mobilizuje nas do podejmowania ciągle nowych wyzwań. Nie boimy się skomplikowanych zadań i wymagających inwestycji. Jesteśmy kreatywni i lubimy się uczyć. Zawsze staramy się zrozumieć oczekiwania klienta.

Celem naszych działań jest stworzenie wysokiej jakości produktu, który będzie miał bezpośredni wpływ na podniesienie standardu obiektu architektonicznego oraz stanie się oryginalną dekoracją wnętrza.